هتل VIPP که فقط برای یک مهمان در یک زمان افتتاح شده است

THE VIPP HOTEL IS ONLY OPEN TO ONE GUEST AT A TIME

 

Vipp،یک  نام تجاری اسکاندیناوی مشهور برای سطل های زباله MoMA و خانه های کوچک ارزشمند  و نیم میلیون دلاری است ،که برای یک جفت سوئیت هتل طراحی شده اند برای کسانی که در میان ما ترجیح می دهند در زمان تعطیلات به جایی دورتر از جمعیت دیوانه وار بروند.

Vipp قصد دارد مدل هتل سنتی را بر اساس روش خود تغییر دهد. به جای رزرو تعداد زیادی اتاق در یک ساختمان، به آنها یک سوئیت و یا یک اتاق در مکان هایی ارائه دهد. پناهگاه و اتاق زیرشیروانی که هر دو اولین آنها هستند و سوم شومینه که به این نام نامیده می شود .

 

نگاهی به فضاهای Vipp در زیر :

 

پناهگاه Vipp در دریاچه Immeln در سوئد است که دو مهمان میتوانند در آن بخوابند، در حالی که Vipp در کپنهاگ، دانمارک است و حداکثر چهار مهمان میتوانند در اتاق زیرشیروانی بخوابند. این دو فضای پیچیده کاملا متفاوت هستند، اما با امکاناتی بسیار از امکانات مشابه موجود می باشند.

 

دو سوئیت، پناهگاه vipp و اتاق زیرشیروانی(انبار) vipp که برای راحتی همه مهمانان  در این هتل لوکس بدون مشکل طراحی شده اند. شعار آنها چیست؟ “به محض اینکه شما در هتل vipp وارد بشوید (check in)، آن را کاملا رزرو می کنید.”

 

 

 

هر سوئیت با یک بطری شامپاین و لوازم آرایشی Aesop مجهز شده است. مبلمان و اتصالات (تجهیزات)عمدتا توسط Vipp طراحی شده اند و از طریق فضاهایِ حیاط و همچنین برخی از میراث خود را که  به استودیو David Thulstrup ،  شرکت طراحی داخلی با دیدگاهی از رستوران نوما  (Noma) داده است. ملافه پنبه ای از Aiayu می باشد ، و با  روبانی (و یا دستمال)  که توسط Vipp طراحی  شده است. نه دارای مکان و نه دارای خدمات اتاق و یا یک رستوران است ، اما هر دو آشپزخانه Vipp طراحی نفیس و مجهز شده هستند.

منبع :

            http://www.elledecor.com/life-culture/travel/a13796017/vipp-hotel-shelter-loft/

مترجم:    سیده زهرا پرور

نظر خود را بیان نمایید:

لطفا نظر خود را بنویسید.
لطفا نام خود را در این قسمت وارد نمایید.